آهن ربا (مگنت)

آهن ربا (مگنت) جهت جداسازي ضايعات آهني در صنایع مختلف کاربرد دارد. شرکت پاپکُ مگنت به طراحی، تولید و ساخت آهن ربا های زیر پرداخته است.آهن ربا جدا کننده دائم معلق

آهن ربا جدا کننده دائم معلق

اين اهن ربا بدون استفاده از نيروي برق و باطري بصورت معلق بر روي نوار نقاله يا شوت نصب مي گردد و با جذب قطعات آهني نظير ناخن لودر ، پيچهاي درشت و قطعات شوتها و سرندها و غيره از ورود آنها به دستگاههاي خردايش (خردكننده) نظير سنگ شكن ، آسياب ، كوبيت ، هيدروكن ، والس ، پرس و غيره جلوگيري مي نمايد.

آهن ربا جداکننده دائم خود تمیزکن

اهن ربا جدا کننده دائم خود تمیز کن

اين دستگاه به صورت معلق بر روي نوار نقاله يا شوت نصب مي گردد و علاوه بر جذب قطعات آهني مزاحم كه به همراه مواد اوليه وارد پروسه توليد مي گردند بصورت اتوماتيك قطعات جذب شده را از خط توليد خارج مي نمايد. اين آهن ربا در­صنايعي كه ­درصد ضايعات آهني بالا باشد كاربرد فراواني دارد.

اهن ربا جدا کننده الکتریکی خود تمیز کن

آهن ربا جدا کننده الکتریکی خود تمیز کن

اين اهن ربا به صورت معلق بر روي نوار نقاله يا شوت در صنايع مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد با استفاده از نيروي الكتريكي و می تواند علاوه بر جذب قطعات آهني مزاحم كه به همراه مواد اوليه وارد پروسه توليد مي گردند بصورت اتوماتيك قطعات جذب شده را نیز از خط توليد خارج مي نمايد.

آهن ربا مخروطی

آهن ربا مخروطی

اين اهن ربای مغناطيسي در مكان هايي نصب مي گردد كه ريزش مواد بصورت فله و ريزش آزاد مي باشد.
اين دستگاه شامل دو قسمت است :
۱.آهن ربای مخروطی
٢.محفظه استیل

آهن ربا بالابر دائم دستی

اهن ربا بالابر دائم دستی

آهن ربا بالابر دائم دستی مدل PML از قویترین آهن رباهای دائم ساخته شده است که جهت سهولت و ایمنی بیشتر در جابجائی قطعات آهنی تخت و گرد مورد استفاده قرار می گیرد.

از مزایای این آهن ربا می توان به نصب و راه اندازی آسان، ایمنی و عمر بسیار بالا، افزایش راندمان کاری، سهولت استفاده و سرعت بخشیدن به کار اشاره کرد.

اهن ربا بالابر الکتریکی گرد و مستطيل

این اهن ربا ها در صنايع مختلف جهت حمل قراضه، بيلت، لوله بندل، كويل و غيره مورد استفاده قرار مي گيرد.


اهن ربا بالابر الکتریکی گردآهن ربا بالابر الکتریکی مستطیل