آهنربا (مگنت)

آهنربا (مگنت) جهت جداسازي ضايعات آهني در صنایع مختلف کاربرد دارد. شرکت پاپکُ مگنت به طراحی، تولید و ساخت آهنربا های زیر پرداخته است.آهنربا جدا کننده دائم

آهنربا جدا کننده دائم معلق

اين اهنربا بدون استفاده از نيروي برق و باطري بصورت معلق بر روي نوار نقاله يا شوت نصب مي گردد و با جذب قطعات آهني نظير ناخن لودر ، پيچهاي درشت و قطعات شوتها و سرندها و غيره از ورود آنها به دستگاههاي خردايش (خردكننده) نظير سنگ شكن ، آسياب ، كوبيت ، هيدروكن ، والس ، پرس و غيره جلوگيري مي نمايد.

اهنربا جداکننده دائم خود تمیزکن

آهنربا جدا کننده دائم خود تمیز کن

اين دستگاه به صورت معلق بر روي نوار نقاله يا شوت نصب مي گردد و علاوه بر جذب قطعات آهني مزاحم كه به همراه مواد اوليه وارد پروسه توليد مي گردند بصورت اتوماتيك قطعات جذب شده را از خط توليد خارج مي نمايد. اين آهنربا در­صنايعي كه ­درصد ضايعات آهني بالا باشد كاربرد فراواني دارد.

اهنربا جدا کننده الکتریکی خود تمیز کن

اهنربا جدا کننده الکتریکی خود تمیز کن

اين اهنربا به صورت معلق بر روي نوار نقاله يا شوت در صنايع مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد با استفاده از نيروي الكتريكي و می تواند علاوه بر جذب قطعات آهني مزاحم كه به همراه مواد اوليه وارد پروسه توليد مي گردند بصورت اتوماتيك قطعات جذب شده را نیز از خط توليد خارج مي نمايد.

آهنربا مخروطی

اهنربا مخروطی

اين آهنربای مغناطيسي در مكان هايي نصب مي گردد كه ريزش مواد بصورت فله و ريزش آزاد مي باشد.
اين دستگاه شامل دو قسمت است :
۱.آهنربای مخروطی
٢.محفظه استیل

آهنربا بالابر دائم دستی

آهنربا بالابر دائم دستی

آهنربا بالابر دائم دستی مدل PML از قویترین اهنرباهای دائم ساخته شده است که جهت سهولت و ایمنی بیشتر در جابجائی قطعات آهنی تخت و گرد مورد استفاده قرار می گیرد.

از مزایای این آهنربا می توان به نصب و راه اندازی آسان، ایمنی و عمر بسیار بالا، افزایش راندمان کاری، سهولت استفاده و سرعت بخشیدن به کار اشاره کرد.

اهنربا بالابر الکتریکی گرد و مستطيل

این اهنربا ها در صنايع مختلف جهت حمل قراضه، بيلت، لوله بندل، كويل و غيره مورد استفاده قرار مي گيرد.


اهنربا بالابر الکتریکی گردآهنربا بالابر الکتریکی مستطیل